Home About Us Team Offer Cars Crews

NEWS

04/06/2021

TRZY SAMOCHODY RALLYTECHNOLOGY W MOCNO OBSADZONEJ INAUGURACJI MISTRZOSTW POLSKI

Czwarty tegoroczny start ekipy Rallytechnology bez wątpienia był tym najbardziej oczekiwanym. Mechanicy i załogi wspierane przez urzędujących Mistrzów Polski w klasyfikacji Zespołów Sponsorskich, staną już dziś na linii startu inauguracyjnej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Weekend z Rajdem Żmudzi zapowiada sportowe widowisko, jakiego od dawna nie mieli okazji oglądać kibice z Polski. Zawody będą także nowością na ogromnej większości „biało-czerwonych” załóg, które czekają na start pierwszej i jedynej dzisiejszej próby.

Na krótkim, asfaltowym odcinku Kielme pojawią się trzy załogi wspierane przez Rallytechnology, a wszystkie z nich będą korzystać z samochodów w specyfikacji R5. Tomasz Kasperczyk / Damian Syty oraz Zbigniew Gabryś / Krzysztof Janik powalczą o punkty RSMP 2021 w Volkswagenach Polo GTI R5, a Daniel Chwist i Kamil Heller zasilą skład Klasy 2 w Hyundaiu i20 R5. Będzie to zarazem ich 11 wspólny start.

Największe doświadczenie ze specyfiką litewskich odcinków, zdecydowanie mają reprezentanci Tiger Energy Drink Rally Team, którzy jak dotąd u południowo-zachodnich sąsiadów z sukcesami startowali cztery razy. Dla Zbigniewa Gabrysia szybkie, śliskie i widowiskowe szutry Rajdu Żmudzi będą wyjątkową okazją do powrotem na odcinki RSMP.

W zaktualizowanym, skróconym harmonogramie rajdu, znalazło się ostatecznie 11 odcinków specjalnych o łącznym dystansie 108 km.


Robert Gabryszewski (szef zespołu Rallytechnology): „Czekając na nowy sezon 2021, pewnie każdy z nas snuł różne scenariusze, te dobre i złe. Wygląda jednak na to, że będzie to rewelacyjny weekend i początek zmagań, który zrekompensuje opóźnienia. Nowe trasy, lista startowa, na której znalazło się wielu doświadczonych kierowców z Litwy, więc dla większości polskiej stawki nieznanych rywali, a to wszystko na luźnej nawierzchni.

Takie połączenie, jeszcze przed startem rywalizacji, już robi duże wrażenie. Cała stawka jest naprawdę mocna, a wszystkie ekipy świetnie przygotowane, więc o punkty będzie tu szczególnie ciężko. Wyzwanie jest trudne, ale tym bardziej mobilizujące. Dołączamy do stawki z trzema doświadczonymi załogami, z którymi przez lata współpracy sięgnęliśmy wiele sukcesów, z planem by na litewskich szutrach wywalczyć ich jeszcze więcej – również w klasyfikacji zespołów sponsorskich. Tradycyjnie, liczymy na Wasze mocno zaciśnięte kciuki!!”

<< PREVIOUS NEWS SEE ALL NEWS
 
Home | News | About Us | Team | Offer | Cars | Crews | Partners | For Sale | Gallery | Contact | Rallytechnology 2008-2021
You are  1523897th guest on website - Unique guests: 128985 - Online now: 5 Web created by: Buchti.pl